Payroll Administrator z j. francuskim - praca zdalna - L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.

Description : Payroll Administrator z j. francuskim - praca zdalna. Company : L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.. Location : Krakow, malopolskie

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Payroll Administrator z j. francuskim - praca zdalna

Nr ref.:

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników w terminach przewidzianych przepisami prawa pracy,
  • Kontrola i rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Wsparcie w terminowym rozliczaniu wynagrodzeń i zasiłków z tytułu nieobecności chorobowych, opiekuńczych oraz rodzicielskich,
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami.

Poszukiwane kompetencje

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskim oraz angielskiego (min. B2),
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Samodzielność i dokładność w działaniu.

Nasz klient oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Nowoczesne biuro, dobry sprzęt i rynkowe wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki samodzielnie proponowanym szkoleniom,
  • Dodatkowo: m.in. prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, wczasy pod gruszą, karta sportowa.